Penzión Centrál Vám ponúka ubytovanie počas Vašej dovolenky v Oščadnici s celkovou kapacitou 30 lôžok + 20 prístelok. Ubytovať sa môžete v dvoj, troj a štvor - posteľových izbach. Všetky izby sú vybavené vlastným sociálnym zariadením /sprcha, WC, umývadlo/, televízor a chladnička.

K dispozíci máte kvalitnú reštauráciu, priestrannú spoločenskú miestnosť s TV, stolný tenis a stolný futbal. Samozrejmosťou je bezplatné pripojenie na internet v celom penzióne. Po lyžovaní, či dni naplnenom turistikou je príjemné zrelaxovať v posilňovni, vo fínskej saune s ľadovým vedrom či kúpacej kadi s teplou vodou 38°C. V lete môžete využiť záhradné posedenie, ohnisko a záhradný gril. Deti sa môžu vyšantiť na detskom ihrisku.

Penzión je vhodný pre rodiny s deťmi, pre školy v prírode a školské výlety. V penzióne usporadúvame rôzne firemné školenia a oslavy. Letnú či zimnú dovolenku u nás prežijete v pokojnom horskom prostredí. Svojou výbornou polohou uspokojí aj najnáročnejších hostí. Ubytovanie v penzióne Centrál je zárukou kvality a pohodlia, ktoré spríjemnia pobyt každého hosťa.

V areáli nášho penziónu je aj vlastné bezplatné parkovisko.

 

 

Virtuálna IZBA