Penzión Centrál vám ponúka ubytovanie počas vašej dovolenky v Oščadnici s celkovou kapacitou 30 lôžok + 30 prístelok. Ubytovať sa môžete v dvoj-, troj- a štvor- posteľových izbách. Všetky izby sú vybavené vlastným sociálnym zariadením /sprcha, WC, umývadlo/, televízorom a chladničkou.

K dispozícii máte kvalitnú reštauráciu, priestrannú spoločenskú miestnosť s TV, stolný tenis a stolný futbal. Samozrejmosťou je bezplatné pripojenie na internet v celom penzióne. Po lyžovaní či dni naplnenom turistikou je príjemné zrelaxovať v posilňovni alebo vo wellnesse - k dispozícii je relaxačný bazén s protiprúdom, perličkou a masážnym vodopádom, fínska sauna s ochladzovacou kaďou, infra sauna, parná sauna a oddychová miestnosť. V lete môžete využiť záhradné posedenie, ohnisko a záhradný gril. Deti sa môžu vyšantiť na detskom ihrisku.

Penzión je vhodný pre rodiny s deťmi, pre školy v prírode a školské výlety. V penzióne usporadúvame rôzne firemné školenia a oslavy. Letnú či zimnú dovolenku u nás prežijete v pokojnom horskom prostredí. Svojou výbornou polohou uspokojí aj najnáročnejších hostí. Ubytovanie v penzióne Centrál je zárukou kvality a pohodlia, ktoré spríjemnia pobyt každého hosťa.

V areáli nášho penziónu je aj vlastné bezplatné parkovisko.