Penzión je vhodný pre rodiny s deťmi, pre školy v prírode a školské výlety. V ponuke máme dvoj-, troj- a štvorposteľové izby. V penzióne usporiadavame rôzne firemné školenia a rodinné oslavy. Letnú či zimnú dovolenku u nás prežijete v pokojnom horskom prostredí. Svojou výbornou polohou uspokojí aj najnáročnejších hostí.

Všetky izby sú vybavené vlastným sociálnym zariadením /sprcha, WC, umývadlo/, televízor a chladnička. Možnosť bezplatného pripojenia na internet v celom objekte penziónu.

Hostia majú ďalej k dispozícií priestrannú spoločenskú miestnosť, WIFI internet, stolný tenis, stolný futbal, posilňovňu, wellness - relaxačný bazén s protiprúdom, perličkou a masážnym vodopádom, fínska sauna s ochladzovacou kaďou, infra sauna, parná sauna a oddychová miestnosť.

V lete môžete využiť záhradné posedenie, ohnisko a záhradný gril kde si pripravíte rôzne dobroty. Pre deti je pripravené detské ihrisko, kde sa môžu do sýtosti vyšantiť. Ubytovanie v penzióne Centrál je zárukou kvality a pohodlia, ktoré spríjemnia pobyt každého hosťa. V areáli nášho penziónu je aj vlastné bezplatné parkovisko.