Penzión je vhodný pre rodiny s deťmi, pre školy v prírode a školské výlety. V ponuke máme 2, 3, 4 posteľové izby. V penzióne usporiadávame rôzne firemné školenia a rodinné oslavy. Letnú či zimnú dovolenku u nás prežijete v pokojnom horskom prostredí. Svojou výbornou polohou uspokojí aj najnáročnejších hostí. Všetky izby sú vybavené vlastným sociálnym zariadením /sprcha, WC, umývadlo/, televízor a chladnička. Možnosť bezplatného pripojenia na internet v celom objekte penziónu.

Hostia majú ďalej k dispozícií priestrannú spoločenskú miestnosť, WIFI internet, stolný tenis, stolný futbal, posilňovňu, wellness- vírivku, fínsku saunu s ľadovým vedrom, kúpaciu kaďu s teplou vodou 38°C.

Kúpacia kaďa je v podstate drevený sud, ktorý má z vnútra nerezovú vložku. Vykurovaná je pecou zabudovanou priamo vo vode. Vykuruje sa drevom na teplotu 38-41°C. Pri tejto teplote pôsobí na telo ako sauna a vyžaduje si schladenie. Pravidelné kúpanie v horúcich sudoch má nesporné zdravotné účinky podobné ako sauna. Určite si vychutnáte príjemný pocit teplej vody v kombinácii s kysuckým čerstvým vzduchom.

V lete môžete využiť záhradné posedenie, ohnisko a záhradný gril kde si pripravíte rôzne dobroty. Pre deti je pripravené detské ihrisko, kde sa môžu dosýtosti vyšantiť. Ubytovanie v penzióne Centrál je zárukou kvality a pohodlia, ktoré spríjemnia pobyt každého hosťa. V areáli nášho penziónu je aj vlastné bezplatené parkovisko.

SAUNA, KÚPACI SUD s teplou vodou 38 °C, POSILŇOVŇA